Ekrem İmamoğlu'dan Balık restoranı açıklaması: "AKOM'dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşuluyor"

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Balık restoranına gitmesiyle ilgili iddialar ve atılan mesajlara ilişkin bir açıklama yayınladı. İmamoğlu, "3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu." ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu'dan Balık restoranı açıklaması: "AKOM'dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşuluyor"
25 Ocak 2022 - 18:39


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Balıkçı restoranına gitmesi ve kendisi hakkında ortaya atılan iddialarla ilgilim açıklama yaptı. 

İmamoğlu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama şunları söyledi:

"Kar yağışı sadece İstanbul’u değil, tüm ülkeyi olumsuz etkiledi. Ankara-İstanbul karayolu kapandı. Yeni havalimanında ve bağlantı yollarında sıkıntılar hala sürüyor. Ama “vurun abalıya” misali malum medyada varsa yoksa İBB’den bahsediliyor.

3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu.

Bu zamana kadar, devletimiz, ilçe belediyelerimizle koordineli çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Binlerce çalışanımızın emekleri ortadayken, 19 saatlik mesaide, 1 saatlik yemek molamın neden gündem yapılmaya çalışıldığı malumdur. Milletimiz bu hazımsızlığı iyi bilmektedir."
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum