Ekin Olcayto hastaneye kaldırıldı

Haber Global'in spikeri Ekin Olcayto, gece su içmeye kalkınca başı döndü ve kedisinin seramik mama kabının üzerine düştü. Kabın kırılan parçaları boğazına ve çenesine saplanan spiker, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Ekin Olcayto hastaneye kaldırıldı
17 Mart 2021 - 14:33

Spiker Ekin Olcayto, evinde talihsiz bir kaza geçirdi. 46 yaşındaki Olcayto, dün gece saatlerinde su içmek için yatağından kalktı. Tansiyonu düşen ve göze kararan Ekin Olcayto, evinde beslediği kedilerin mama kabının üzerine düştü. Seramik mama kabının kırılan parçaları Olcayto'nun boğazına ve çenesine saplandı. Baygınlık geçiren Ekin Olcayto, evindeki arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı.

Ameliyata alınan spikerin operasyonunun başarılı geçtiği ve yarın hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

EKİN OLCAYTO KİMDİR?
Ekin Olcayto, 1975 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1993 yılında Best FM'de radyoculuk ile profesyonel yaşamına başlayan Olcayto, bir sene sonra da Star TV'de program yapmaya başladı. 2009 yılına kadar 16 yıl boyunca Show Radyo'da "Abuk Prenses" programını yaptı.

Star TV, Kanal D ve Show TV kanallarında programcılık, Kandemir Konduk tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Burada TRT'nin dikkatini çeken Ekin Olcayto, TRT'de Sabah Kuşağı, Yılbaşı, Eurovision ve Haftasonu programları yaptı. 2000 yılında NTV'den aldığı teklif ile haberciliğe başlayan Olcayto, 3 yıl boyunca NTV'de haberleri sundu. Cine 5'te ve Kanal 1'de Ana Haber spikerliği yaptı. 2000 yılında "DİALOG BAŞARI ÖDÜLÜ"ne layık görüldü. Ekin Olcayto şimdilerde Haber Global'de dünden bugüne insanlığın merak ettiği tüm soruların yanıt bulduğu Başka Şeyler programı ile izleyici ile buluşuyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum