EDHO'nun kanalı mı değişti? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi rest çekmişti

ATV'de 26 Ekim Salı günü yeni sezonuyla ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin farklı bir kanalda yayınlanacağı iddia edildi.

EDHO'nun kanalı mı değişti? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi rest çekmişti
30 Ekim 2021 - 09:31 - Güncelleme: 30 Ekim 2021 - 09:40

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin yer aldığı atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, 26 Ekim Salı akşamı 7. sezon ilk bölümüyle ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak atv'nin günlerdir tanıtımını yaptığı dizi yayınlanmadı.


EDHO’NUN KANALI MI DEĞİŞTİ?
Çok geçmeden olayın arka planında yaşananlar ortaya çıktı. Kulislere düşen iddialara göre, atv'de 6 sezondur devam eden dizinin yapım şirketi BVB, yeni oyuncular ve eskiler için zam istedi. Kanal 'tamam' dedi ve çekimler başladı. Kanal sözleşmeyi imzalamayınca, BVB yeni bölümü teslim etmedi.

Bu gelişmenin ardından EDHO hayranları dizinin yeni dönemde hangi kanalda yayınlanacağını merak etmeye başladı. Olayın sıcaklığı devam ederken medya kulislerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni dönemde STAR TV’de yayınlanacağı iddia edildi.

Ancak bu iddialar karşısında ne STAR TV’den ne de EDHO yapımcılarından resmi bir açıklama gelmedi.

 


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum