Ece Üner ile Susma'da reyting krizi: Yapımcı ile yollar ayrıldı

Show TV Ana Haber'den ayrılarak Kanal D ekranlarında "Ece Üner ile Susma" programını sunmaya başlayan Ece Üner, reytinglerde bekleneni veremedi. Yaşanan reyting krizinin ardından programın yapımcısı ile yollar ayrıldı.

Ece Üner ile Susma'da reyting krizi: Yapımcı ile yollar ayrıldı
02 Kasım 2021 - 09:21

Show TV Ana Haber sunuculuğunu bıraktıktan sonra gündüz kuşağına geçen ve ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programında birçok kriz yaşayan deneyimli sunucu Ece Üner, reytinglerde beklenen başarıyı bir türlü yakalayamadı. Kanal D yönetimi de radikal bir karar alarak faturayı programın yapımcısına kesti.

YOLLAR AYRILDI
‘En iyi Haber Sunucusu’ ödülü alan Ece Üner‘in Kanal D ekranlarındaki başarısızlığının, yapımcısı Bloom Medya bünyesinde oluşturulan ekipten kaynaklandığı iddia edildi. Bu iddialar karşısında Kanal D yönetimi de Ece Üner ile Susma’nın yapımcısı Bloom Medya ile yolları ayırarak programı PH Yapım'a verdi.

‘NELER OLUYOR HAYATTA’NIN DA YAPIMCISI
Ece Üner ile Susma, bundan böyle PH Yapım bünyesinde yayın hayatına devam edecek.

PH Yapım’ın, aynı zamanda aynı kanalda yayın hayatını sürdüren Hakan Ural ile Nur Tuğba Algül Namlı’nın sunduğu ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının yapımcısı olduğu öğrenildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsimsiz
    1 ay önce
    O kadarda arsizlarki madem reytingin düşük programa devam etme ama yok öyle der gibiler para tatlı geliyor insanları ahlaksuzlasturmsk varken paradai olsunlar açıklama yaparlar birilerinin inadına der yola devam tabi izlendiklerinden degil para için yalan yanlış hayatlari gözler onun en sermek bu