Ece Erken sosyal medyadan tepki göstermişti: Miras kavgası iddiası

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na ait villanın haber verilmeden kiraya verildiğini belirterek sosyal medyadan tepki göstermişti. Söylemezsem Olmaz programında kiraya veren kişinin Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli olduğu iddia edildi.

Ece Erken sosyal medyadan tepki göstermişti: Miras kavgası iddiası
22 Nisan 2022 - 15:34


Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırıda hayatını kaybetmesinin ardından yeni olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun villası paylaşılamıyor. Ece Erken "Kim eşime ait olan evi izinsiz kiraya verdiyse en az katiller kadar ifşa olacaklar" diyerek tepki göstermişti.

Herkes evi kimin kiraya verdiğini düşünürken Söylemezsem Olmaz programında Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşinin satılmak üzere olan ve kaporası alınan evi kiraya verdiği iddia edildi.

"45 BİN DOLAR KAPORA VERDİK"
Benan Kocadereli'nin adının geçtiği olayla ilgili evi daha önce öldürülen avukattan almak için kapora veren Çetin Kırışgil yayına bağlandı ve "Eski eşi mahkeme olacak dedi. Eski eşi satılan evin 2 yanında oturuyor. Ece hanımla da konuştuk vasi olarak anne atanacağı için villa, Benan Hanım'a gittik. Bekleyin dendi. Ev sonra kiraya verilmiş. 45 bin dolar verdik. 'Evi kiraya verdik 45 bin dolar kaporayı alın o zaman' demeleri lazım" dedi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun hesabında bulunan paranın da çekildiği belirtildi. Parayı kimin çektiği ise bilinmiyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum