Ece Erken oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülendi, muhabirleri uyardı

Sunucu Ece Erken, oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile bir AVM'de görüntülendi. Muhabirlere açıklama yapan Erken, "Lütfen yanlış bir şey yazılmasın, Eren aile dostumuzdur" dedi.

Ece Erken oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülendi, muhabirleri uyardı
23 Nisan 2022 - 12:50


Geçtiğimiz Ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu uğradığı bir silahlı saldırıda kaybeden Ece Erken, bir AVM'de oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülendi.

Habertürk'te yer alan habere göre, zor günleri geride bırakmaya çalışan Ece Erken, sevilen oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile sohbet ederken görüntülendi. Basın mensupları tarafından fotoğraflarının çekildiğini fark eden Erken, "Lütfen yanlış bir şey yazılmasın. Eren, Şafak'ın da çok yakın arkadaşıydı. Aile dostumuzdur" dedi.

Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Ece Erken, son olarak eşine ait bir evin izinsiz şekilde kiraya verildiğini ileri sürdü. Sitem dolu bir paylaşım yapan ünlü sunucu, "Kim ne haksızlık, dolandırıcılık yaptıysa, kim eşime ait olan evi izinsiz kiraya verdiyse en az katiller kadar ifşa olacaklar" dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum