Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı

Şarkıcı Ebru Polat, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programında 1 günde 40 bin TL kazandığını söyledi.

Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı
20 Ekim 2021 - 09:23

Şarkıcı Ebru Polat, TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Kendi markasını çıkartan Polat, günlük kazancını da açıkladı.

Yayında bir günlük kazancını söyleyen, Polat 1 günde 40 bin TL kazandığını açıkladı. Polat, "Ay toplamı söylemeyin ayıp. En çok satanlardan biri benim markam. Gerçekten çok emek veriyorum" dedi.

EBRU POLAT KİMDİR?

30 Haziran 1983 yılında İzmir’de doğan Ebru Polat, müzikle ilkokul korosunda tanıştı. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim alan Polat, bir süre avukatlık yaptı. İlk EP albümünü 2007 yılında “Çetin Ceviz” adıyla çıkardı. Avukatlığı bırakıp müzikte ilerlemeye kara veren Polat, Londra’ya giderek Royal Akademi’de (sanat akademisi) müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan “Çok Geç”i çıkardı. 2009 yılında "Kalp Ayazı" adlı albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş ve Sezen Aksu’nun da şarkıları yer aldı. 2011 yılında "Dinle 2011" albümünü yayımladı. Bu albümde Sezen Aksu’nun Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına yorumladı. Yine 2011 yılında “Olanlar Oldu” single’ını çıkardı. 2012’de "Kaçın Kurasıyım" EP'sini yayımladı. 

2013 yılında ise "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'larını çıkardı. 2015'te ise "Çilli Bom" şarkısını tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan'da 9 şarkının yer aldığı "9 Hit" albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onur, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum