Duygu Özaslan yaptırdığı estetikleri tek tek anlattı, ilk halini paylaştı

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Insragram hesabından yaptırdığı estetikleri tek tek açıkladı. Özaslan, estetiksiz halini paylaştı.

Duygu Özaslan yaptırdığı estetikleri tek tek anlattı, ilk halini paylaştı
16 Mart 2022 - 16:55 - Güncelleme: 16 Mart 2022 - 17:06


Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen fenomen Duygu Özaslan, estetiksiz halini paylaştı.

Instagram'da 2 milyon takipçisi bulunan Duygu Özaslan, estetiksiz halini paylaşarak bu zamana kadar yaptırdığı estetikleri açıkladı.

Özaslan, "Evet botokssuz halimi göstereyim size. Özellikle makyajsız paylaşmak istedim. Tamamı eridi bugün tekrar yaptırmaya geldi. 31 yaşındayım, gerdin ve kırışıksız halimi daha çok beğeniyorum, o yüzden yaptırıyorum. Botoks harici 2 yıl önce de çene ucuma dolgu yapmıştık, anlatmıştım zaten size. Benim çene hattım zaten çok keskin ama ucu böyle değildi. Sanılanın aksine jawline değil çene ucu dolgum var. Bir de diş sıkma için masseter yaptırmıştım ama o da çok oldu ve yeniletmedim. Bence onun da etkisi olmuş olabilir elmacıkların daha çıkık durmasında. Ama tabi en büyük farkı yaratan 13 kilo civarı verdim ve yüzümdeki bütün yağ, dolgunluk gitti. Hatta fazla gitti" dedi.
YORUMLAR

  • 0 Yorum