Dünyanın en büyük ayaklı insanı: Ayak fetişistleri peşimi bırakmıyor

Dünyanın en büyük ayaklı insanlarından biri olarak gösterilen Carl Griffiths, isyan etti. Griffiths, ayak fetişisti insanların sürekli kendisini rahatsız etmesinden dolayı sıkıldığını belirtti.

Dünyanın en büyük ayaklı insanı: Ayak fetişistleri peşimi bırakmıyor
16 Ocak 2022 - 09:48


İngiltere'de yaşayan ve dünyanın en büyük ayaklı insanlarından biri olarak gösterilen Carl Griffiths, uzun süreden bu yana demeç vermiyordu. Ancak Griffiths, ayak fetişistlerinden kendisine gelen mesajlar nedeniyle sonunda isyan bayrağını çekti.


Hayranlarının birçoğunun eşcinsel olduğunu belirten Griffiths, "Benden sürekli ayak fotoğrafları istiyorlar. Üstelik sadece onlar değil, ayak fotoğrafları yayınlayan siteler de ayaklarımın peşinde" ifadelerini kullandı.


Griffiths, pandemiden dolayı işsiz kaldığını ve sonunda ayak fotoğraflarını satmaya karar verdi. Önce bir hayranına ayaklarının videosunu çekip atan Griffiths daha sonra ise ayaklarının fotoğraflarını 300 sterlin karşılığında sattı. Fakat ne olduysa, bu satış sonrası oldu.

Griffiths'in 1 kez fotoğraf göndermesinin ardından adamın peşine düşen ayak fetişistleri, sürekli fotoğraf istemeye başladı. Ancak ayak fetişistlerin sıkılan Griffiths, son çareyi basına demeç vermekte buldu. Griffiths, artık fotoğraf atmayacağını ve ayak fetişistlerinin peşini bırakmasını istedi.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum