Düğünde damatla bakışması gündem olmuştu! Kim olduğu ortaya çıktı: Allah'a havale ediyoruz

Sosyal medyada gelinle damat oynarken damadın bir kadın ile bakıştığı video gündem olmuştu. Görüntülerdeki kızın kim olduğu ortaya çıktı. Düğün sahipleri, kadının damadın kız kardeşi olduğunu belirterek "Allah'a havale ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Düğünde damatla bakışması gündem olmuştu! Kim olduğu ortaya çıktı: Allah'a havale ediyoruz
15 Ocak 2022 - 17:38 - Güncelleme: 15 Ocak 2022 - 17:39

Sosyal medyada önceki günlerde yayınlanan bir video, kısa sürede gündeme oturdu. Söz konusu videoda, karşılıklı oynayan damat ve gelinin olduğu görüldü. Ancak bu sırada damadın, arkasından geçen başka bir kıza attığı bakış çok konuşuldu.


Düğün öncesi gelin alma sırasında çekildiği belirtilen bu görüntü, sosyal medyada dolaşıma girdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, olayın yanlış anlaşılmadan ibaret olabileceğini belirtti ancak çok sayıdaki kişi bu uyarıları dinlemeyerek paylaşımlarına devam etti.


Olayın ardından düğün sahipleri tarafından bir açıklama yayınlandı. Düğün sahipleri, görüntülerde damada bakan kızın, aslında damadın kardeşi olduğunu belirterek, videonun çarpıtıldığını savundu.


Düğün sahipleri tarafından yapılan açıklamada, "Herkesi özel hayata saygıya davet ediyoruz. Kimsenin insanların mutlu gününü zehir etmeye hakkı yok. İnsanlar hakkında bilip bilmeden iftira atanları Allah'a havale ediyoruz" denildi.

@bandomino34 Bu videoyu art niyetle yayınlayan hesaplar hakkında yasal işlem başlatılacaktır !!!##gelinalma #gelin #gelindamat ♬ orijinal ses - Bandomino34

YORUMLAR

  • 0 Yorum