Dolar, euro fırladı! Meral Akşener acil ekonomi kurmaylarını topladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, piyasalardaki gelişmeler üzerine, ekonomi kurmaylarını Genel Merkez'de toplantıya çağırdı.

Dolar, euro fırladı! Meral Akşener acil ekonomi kurmaylarını topladı
23 Kasım 2021 - 17:12 - Güncelleme: 23 Kasım 2021 - 17:40

İYİ Parti, dolar kurunun 12 lirayı geçmesi üzerine Genel Başkan Meral Akşener’in çağrısıyla olağanüstü toplantı düzenleyecek. Toplantıda piyasalardaki hareketlilik ve alınması gereken önlemlerin değerlendirileceği açıklandı.

İYİ Parti'den yapılan açıklamada, “İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, piyasalardaki gelişmeler üzerine, ekonomi kurmaylarını saat 18:00’de Genel Merkez’de toplantıya çağırdı. Toplantıda piyasalardaki hareketlilik ve alınması gereken önlemler değerlendirilecektir” denildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    5 gün önce
    Cihâd, Allah yolunda harcanan emeğin, Hak uğrunda verilen mücadelenin adıdır. Cihâd, müminin, bütün varlığını seferber ederek Yüce Rabbinin rızasını kazanma çabasıdır. Cihâd, mukaddesatı korumak için beden, dil, fikir ve gönülle kararlılık göstermektir. Haksız bir saldırı, yok etme, sömürme ya da zulmetme mücadelesi değildir cihâd. Aksine Müslüman’ın, vatanında şerefi, kimliği ve özgürlüğüyle var olma; imanını, bayrağını, istiklâlini ve haysiyetini muhafaza etme azmidir. Cihâd, zulme ve zalime karşı, bir milletin hukukunu savunma gayretidir. Hakkı tutup kaldırma, yeryüzünde barış, huzur, adalet ve iyiliği yayma gayesidir. Bu ülkede hırsızların kurmuş olduğu sömürü düzeni bir Milli Güvenlik sorunu haline gelmiştir. Kahpe AKP'li MHP'li vekiller seçmenler de buna dahil halen ayıkmadılar mı, Allah'ı terk ettiler de kula kul mu oldular? Toplum ayaklanmalıdır sosyal patlamalar kaçınılmaz elzemdir. Allah nezdinde İslamda CİHAD Recep Tayyip Erdoğan’ı vurmak en büyük Cihaddır. Zira çok yakında bu Millet Gazyağını değil belki ama, Ayçiçek yağını ve Ekmeği karneyle alacak olmaları kaçınılmazdır. Sokağa çıkmanın tam zamanıdır şimdi.