"Dolar 10 lira olacak" diyenlerle dalga geçen A Haber gündem oldu

Türk Lirası'ndaki değer kaybıyla beraber dolar 10 TL'ye dayandı. Doların 9.98 ile rekor kırmasının ardından A Haber'in "Dolar 10 lira olacak" diyenlerle dalga geçtiği haberler akıllara geldi.

"Dolar 10 lira olacak" diyenlerle dalga geçen A Haber gündem oldu
12 Kasım 2021 - 12:07

Dün kısa süreliğine 9.97'yi aşan dolar/TL bu sabaha karşı düşük hacimli piyasada rekor kırdı. Dolar sabaha karşı 9.9850 lirayla yeni tarihi zirvesini gördü.

A HABER'İN DOLAR HABERLERİ GÜNDEMDE
Bu gelişmelerin ardından A Haber'in dolarla ilgili uyarılarda bulunan ekonomistleri hedef göstererek "Dolar 10 lira olacak diyen felaket tellalları sessiz" şeklinde yaptıkları haberler yeniden akıllara geldi.

A Haber dolarla ilgili uyarıda bulunan ekonomistlerle ilgili "Dolar 10 lira olacak" diyen sözde ekonomistler şimdi sessiz" demişti.

Takvim Gazetesi ekonomi müdürü Faruk Erdem A Haber canlı yayınına konuk olarak "millet artık bu oyunlara gelmiyor onlar da susmaya devam edecekler.  Bizimkiler suspus çünkü bekledikleri olmadı. Ben hep söylüyorum bunların 3 tane dertleri var bir siyasi kaygıları var bu ülke batsın biz iktidara gelelim. İki ticari kaygıları var paralarını ceplerine doldurabilmek için bazı şeyler söylüyorlar. Üçüncüsü de istihbari kaygılar ki onu siyasi analistler herhalde analiz ederler" demişti.

İşte A Haber'in yaptığı o haberler:


YORUMLAR

  • 0 Yorum