Didem Arslan Yılmaz'dan rakip programlara çok ağır sözler: Yanınızda çalışan köpeklere sahip çıkın, elimde kayıtlar var!

Show TV'de program yapan Didem Arslan Yılmaz, programında ele alınan bir olayın diğer gündüz kuşağı programları tarafından ekrana taşınmak istendiğini ve konuklarının telefonla arandığını söyleyerek ateş püskürdü. Rakip programlara seslenen Yılmaz, "Yanınızda çalışan köpeklere sahip çıkın, elimde kayıtlar var" dedi.

Didem Arslan Yılmaz'dan rakip programlara çok ağır sözler: Yanınızda çalışan köpeklere sahip çıkın, elimde kayıtlar var!
15 Aralık 2021 - 09:32


'Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme' programına kayıp çocuğu Yasin'in bulunması için başvuran baba Yavuz Şahin, eşinden şüphelendiği olayın aydınlatılmasını istedi. Anne Ümmü Şahin ile birlikte sığınma evinde kaldığını söyleyen bir kadın ise olayla ilgili yeni detaylar verdi. Annenin yanında 1 buçuk yaşındaki bir kız olduğunu ve anlattıklarının yalan olduğunu söyledi.

CANLI YAYINDA AĞIR SÖZLER
Olayla alakalı benzer programların kendi konuklarını arayarak ekrana taşımak istemesine tepki gösteren Didem Arslan Yılmaz, canlı yayında ağır sözler sarf etti.

"ŞEREFSİZCE SUÇLAMALARDA BULUNUYORLAR"
"Şimdi bizim yaptığımız programlar gibi başka programlar da var. O programlarda çalışan bazı arkadaşlar, onlar kendilerini biliyorlar. Bizim programa katılan kişileri arayıp, programı kötülüyorlar, beni kötülüyorlar. Programla ilgili olarak da ağıza alınmayacak, çok ahlaksızca, namussuzca ve şerefsizce suçlamalarda bulunuyorlar" ifadelerini kullanan Didem Arslan Yılmaz, açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

"YANINIZDA ÇALIŞAN O KÖPEKLERE SAHİP ÇIKIN"
"Aynısını size iade ediyorum. Siz gazeteci olamazsınız. Siz kumpasçısınız, ahlaksızsınız, vicdansızsınız, namussuzsunuz. Biz burada namusumuzla çalışıyoruz. Ben 30 yıllık gazeteciyim ve gazetecilik etikleri çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. RTÜK çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. Yanınızda çalışan gazeteciler değil, yanınızda çalışan o köpeklere sahip çıkın lütfen, onlar gazeteci değil çünkü... Ahlaksız, namussuz, vicdansız insanlar onlar. Sen onun kim olduğunu biliyorsun, sana sesleniyorum. Bir daha benim yayınıma gelen konukları arayıp onları rencide edersen seni bu ekranlarda deşifre edeceğim. Elimde kayıtlar var, bunları ekranda göstereceğim. Hodri meydan, ya herro ya merro."


YORUMLAR

  • 0 Yorum