Davutoğlu, 103 amirali hedef aldı: "Kötü niyetli sorumsuzluk örneği!"

Terör örgütü PKK ile masaya oturulan sözde 'çözüm süreci' döneminde Başbakan olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Montrö ve Atatürk devrimleri" konulu bildiri yayınlayan 103 emekli amirali hedef aldı.

Davutoğlu, 103 amirali hedef aldı: "Kötü niyetli sorumsuzluk örneği!"
04 Nisan 2021 - 15:27

103 emekli amiralin, "Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularında yayınladığı bildiriye AK Parti ve MHP cephesinin ardından Terör örgütü PKK ile masaya oturulan sözde 'çözüm süreci' döneminde Başbakan olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da katıldı.

Davutoğlu, bildiriye tepki göstererek 103 amirali hedef aldı. Twitter hesabından açıklamada bulunan Ahmet Davutoğlu, “Gelecek Partisi milli iradenin, hukuk devletinin ve demokrasinin yanındadır” dedi.

Amiralleri hedef alan Davutoğlu şu ifadeleri kullandı:
“Gelecek Partisi milli iradenin, hukuk devletinin ve demokrasinin yanındadır. Militarist ya da sivil farketmez, darbe heveslilerine geçit verilemez. Bildiri ülkenin tarihsel hafızasını ve içinden geçtiği hassas süreci göz önüne almayan; kötü niyetli bir sorumsuzluk örnegidir.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum