Cüneyt Özdemir ve Levent Gültekin birbirine girdi: Abdullah Gül kavgası

Gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medyada Halk TV yorumcusu Levent Gültekin ile kapıştı. Özdemir'in "Gültekin Halk TV'de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor" sorusunun ardından ikili kavga etti.

Cüneyt Özdemir ve Levent Gültekin birbirine girdi: Abdullah Gül kavgası
22 Nisan 2022 - 13:54


Gazeteci Cüneyt Özdemir'in sosyal medya hesabından başlattığı anket kavgaya döndü. Özdemir, Levent Gültekin ile Abdullah Gül kavgası yaptı.

"ALLAH KAVUŞTURSUN"
Gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Halk Tv'nin bir numaralı (ki çok izleniyor harbiden başarılı) programcısı Levent Gültekin,  Abdullah Gül'ün adaylığını destekliyor musun soruma, çaktırmadan reklamını mı yapıyorsun?' imalarıma, 'Hayır' bile diyemiyor. Eveliyor, geveliyor... E hayırlı işler kardeşim. Allah kavuştursun.." dedi.

ANKET BAŞLATTI
Özdemir bu paylaşımın ardından takipçilerine, bir oylama başlattı.  Özdemir, "Levent Gültekin Halk TV'de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor? Halk TV'yi kendince çaktırmadan Abdullah Gül adaylığı için mi kullanıyor?" sorusunu yöneltti. L

Levent Gültekin'i de soruya etiketleyen Özdemir, "Çekinme sen de oy kullan" ifadelerini kullandı.

"MEDYA SOYTARISI OLMUŞSUN"
Gültekin ise yapılan paylaşımlara, "Ahlaksızlığını böyle mi örteceksin Cüneyt? Sen hakikaten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun." diye yazdı.

Özdemir de "Vay şimdi de hakaret ha! Yolun açık olsun Şampiyon...." yanıtını verdi.

"UYDURUK BİR ADAM"
Gültekin, "Şu yazışmalar baktım da haklısın senin gibi uyduruk bir adamla bu kadar zaman kaybetmem benim hatam! Bir tek sen akıllı, alem de bu kadar aptal değil. Umarım bu gece bunu bir kez daha o zeki kafana sokmuşsundur!" ifadelerini kullandı.

Gültekin, "Yahu niye laf dolandırıyorsun niye iftira attın niye halk tv’ye kattın işin içine?" dedi. Levent Gültekin, Cüneyt Özdemir'e sorular sormaya devam etti ve "İşin içine Halk tv’ye niçin karıştırdığını anlamayacak kadar aptal mı sanıyorsun buradaki insanları. CNNTürk tetikçiliğini mi yapıyorsun halk tv’ye?" dedi.

"BİHABERSİN"
Özdemir ise bu sorulara, "Ya sadece siyasetten değil medyadan da o kadar bihabersin ki ben 2003 yılından bu yana CNNTürk'te çalışmıyorum. Dışarıdan program yapıyorum... Kanald'den de 2015'de kovuldum!" yanıtını verdi.

Levent Gültekin’in "Cüneyt sırf iftiranı suç üstü yapmak için seni muhatap aldım yoksa senin muhatabın ben değilim, senin muhatabın Aleyna Tilki, ama yine de söyle bana niye iftira attın? Halk tv’ye niçin saldırdın? Kimden aldın bu talimatı onu söyle?" şeklindeki sorusuna karşı ise Özdemir şöyle yanıt verdi:

"ALEYNA TİLKİ SENDEN DAHA AKILLI VE YENİLİKÇİ"
"Çakallık yapıp Halk Tv'yi sana ortak etme. Yahu herkesi gerçekten bu kadar aptal mı sanıyorsun? Biz gerizekalı mıyız? Bu yayınları SEN Halk tv'de yapıyorsun. Aleyna Tilki'ye de kesinlikle senden daha çok saygı duyuyorum bunda haklısın bak... Senden çok daha akıllı ve yenilikçi."


YORUMLAR

  • 0 Yorum