Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ümit Özdağ'a çok ağır sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında ağır ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ümit Özdağ'a çok ağır sözler!
18 Mayıs 2022 - 13:03 - Güncelleme: 18 Mayıs 2022 - 13:13


Sığınmacı sorunu ve göç hareketleri tartışılmaya devam ediyor. AKP grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyelilere ilişkin yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a ağır sözlerle yüklenen Erdoğan, "Suriyeli sığınmacılar tartışması kirli bir planın parçasıdır. Hiçbir değeri olmayan istihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarının sebebini anlıyoruz" dedi. Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:
"Bölgemizde yaşanan gelişmeler ve ülke gündeminde koparılan fırtına yakından ilişkilidir. İstihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarını anlıyoruz, onların görev emri bu.

Bizi asıl endişelendiren CHP'nin başındaki zatın aynı küçük siyaseti, ülkede kin ve nefret tohumları atması pahasına sürdürmesidir. 

Bize sığınan tüm mazlumların haklarını savunmayı bir medeniyet ve tarih sorumluluğu olarak görüyoruz."

loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Oğuz Kağan
    1 ay önce
    Adamlar bayram kutlamaya ülkelerine hidip geri geliyorlar. Kimin parası ile bu güruhu besliyorsun. Aldığın madalyalar boş yere verilmemiş. Bu şekilde ortaya çıkıyor. Bu 0lke semin tapulu tarlan değil.