Çukur dizisi final yapacak mı, Çukur dizisi bitiyor mu

"Çukur dizisi bitiyor mu, Çukur dizisi final yapacak mı" soruları sonunda cevabını buldu. Son aylarda reytinglerdeki yükselişiyle dikkat çeken Çukur dizisinin final yapacağı kesinleşti. Resmi açıklama dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin çektiği video ile duyurulmuş oldu.

Çukur dizisi final yapacak mı, Çukur dizisi bitiyor mu
05 Nisan 2021 - 19:33 - Güncelleme: 06 Nisan 2021 - 00:17
Ekranların sevilen dizisi, kadrosunda Necip Memili ve Aras Bulut İynemli gibi isimleri bulunduran Çukur dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Dizinin hayranları uzundur final yapılmamasını ve yeni sezonda dizinin ekranlarda olmasını istiyorlardı.

Son aylarda reytinglerindeki yükselişiyle dikkat çeken Çukur dizisinin, final yapıp yapmayacağı izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu.

Dört senedir ekranlarda olan Çukur dizisi final yapıyor mu sorusunun cevabı, Çukur'un yayınladığı 'Çukur Ormanı Projesi" videosunda açıklandı.

Yayınlanan videoda konuşan Aras Bulut İynemli, "Dört senedir hayat verdiğimiz Çukur dizisine, bu sezon veda ediyoruz" diyerek konuşmaya başladı. Böylelikle dizinin bu sezon final bölümüyle ekranlara veda edeceği ile ilgili resmi açıklama gelmiş oldu.

Çukur dizi, TEMA Vakfı işbirliğiyle, Çukur Ormanı projesini başlattıklarını duyururken, 50 bin ağaçlık bir orman hedeflediklerini belirtti. Videoda konuşan başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, "Çukur'da sizin de dikili bir ağacınız olsun!" dedi.

İŞTE YAYINLANAN O VİDEO:

YORUMLAR

  • 0 Yorum