Covid-19 karantinasında olan Gonca Vuslateri'nin üzerine kaynar su döküldü

Oyuncu Gonca Vuslateri'nin yakasını talihsizlikler bırakmıyor. Covid-19 testinin pozitif çıkmasından sonra evde tedavi süreci başlayan Vuslateri'nin üzerine bir tencere dolusu kaynar su döküldü.

Covid-19 karantinasında olan Gonca Vuslateri'nin üzerine kaynar su döküldü
20 Nisan 2021 - 10:31


Covid-19 tedavisine evinde devam eden oyuncu Gonca Vuslateri'nin yakasını talihsizlikler bırakmıyor. Kaynar suya kekik yağı damlatan oyuncu, yanlışlıkla tencereyi üzerine devirdi. 

''Bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foşş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım çığlıklarımla'' diyen oyuncu olayın detaylarıyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

''Ben kıyamete hasret kalmışım sanırım. #nostradamus‘un kehanetlerine tekrar bakmalıyım sanırım. Şöyle bir yazı arıyorum orada“ ha bu arada Gonca’ya da şunlar olacak”... Covid 3. Gün. / ve dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foşş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla.."


Olaya anında müdahale edip eve ambulansı yollayıp benimle olabilecek en hızlı şekilde ilgilenen tüm #taksimacıbadem ailesine, muhteşem doktorlarına.. Prof. Dr. Mehmet Veli Karaaltın’a .. Arzu Karataş ve Mensure Özbek’e çok teşekkür ediyorum. Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek.. neler neler geçmedi ki.. Cihangirim.. köpeklerim .. sokak kedilerim size emanet bi kaç gün. Sedasyonu almadan önce son cümlem şuydu “Cissy’nin ilaçları..”

Covid daha iyi .. “abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım” gibi davranıyor dünden beri. Her defasında ve her dakika benimle ilgilenen sağlık personellerini uykumda dahi alkışlıyorum burda.. Elleri dert görmesin.. Yine hayatımı kurtardınız.. var olunuz!
Gözlerim acuk şişti tabii.. şuraya bi “seni seviyorum Gonca” yazarsanız oh ne ala!
Sağlık! En önemlisi sağlık.
Gerisi gelir..''

Geçtiğimiz Mart ayında üzerine kaynar su dökülen Vuslateri'nin kolunda yanık izi oluşmuştu.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum