Çorum'da köpekten kaçarken düşen 14 yaşındaki Metehan'ın böbreği ve dalağı parçalandı

Çorum Merkez'de sokak köpeğinden kaçarken düşen 14 yaşındaki Metehan'ın böbreği ve dalağı parçalandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Metehan'ın yoğum bakımda tedavisi sürüyor. Olay anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Çorum'da köpekten kaçarken düşen 14 yaşındaki Metehan'ın böbreği ve dalağı parçalandı
09 Mayıs 2022 - 17:27 - Güncelleme: 09 Mayıs 2022 - 17:34


Çorum'da 5 Mayıs günü başıboş köpeklerden kaçarken dengesini kaybedip, düşen 14 yaşındaki Metehan ağır yaralandı.

Düşmeye bağlı dalağı ve böbreği parçalanan Metehan, hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan ve yoğun bakımda tedavi gören Metehan'ın hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

Mustafa Kemal Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan Metehan'ın köpekten kaçarken refüje takılıp düştüğü anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, Metehan'ı bir köpeğin kovaladığı görülüyor. Orta refüjdeki kaldırıma takılan Metehan dengesini kaybederek yere düşüyor. Olayı gören vatandaşlar Metehan'ın yardımına koşuyor.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Selim
  1 hafta önce
  İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.Çocuk köpekten kaçmıyor, aksine oyun oynuyorlar ve çocuğun ayağı takılıp düşüyor...Sokak köpeği sorunu yok demiyorum ama haber yaparken bundan milyonlarca kişinin iyi ya da kötü şekilde tetiklendiğini unutmayın.
 • Ümit Başak
  1 hafta önce
  Evinde annesine babasına bakamayanlar sokakta kedi köpek bakıyor sokaklar başı boş hayvanların yeri değildir barınaklar yapılmalı gece 3.5 köpek bir araya geldiği zaman sokakta yürüyemiyoruz kendini hayvansever diye adlandıran insanlar çok seviyorlarsa sokakta bakmasın evlerine alsınlar sokak hayvanlarını orada baksınlar acil şifalar diliyorum evladımıza