Çocuk parkında tam otomatik silahla video çeken yabancı uyruklu kaçak tedirginlik yarattı

Türkiye'ye kaçak yollarla giren şahısların çektiği videolara bir yenisi daha eklendi. İstanbul'da çocukların oynadığı bir parkta gerçek olup olmadığı belli olmayan UZİ silahıyla poz veren yabancı uyruklu şahsın görüntüleri ortaya çıktı.

Çocuk parkında tam otomatik silahla video çeken yabancı uyruklu kaçak tedirginlik yarattı
26 Mayıs 2022 - 13:03 - Güncelleme: 26 Mayıs 2022 - 13:33


Sığınmacı sorunu ve göç hareketleri Türkiye'de en çok tartışılan konular arasında yer alırken kaçakların çektiği videolar gündeme gelmeye devam ediyor. İstanbul'da yaşadığı görülen yabancı uyruklu şahsın, tam otomatik silahla yaptığı paylaşım ortaya çıktı.

Çocukların oynadığı bir parkta, gerçek olup olmadığı bilinmeyen UZİ silahıyla nişan alan yabancı uyruklu şahıs o anları TikTok'ta paylaştı.

TikTok'ta "zaheerahmed468" ismiyle paylaşım yapan şahsın bir başka videosunda küçük kız çocuğuyla zorla oynamaya çalıştığı görüldü.

MARMARAY'DA FOTOĞRAF ÇEKERKEN YAKALANMIŞTI
İstanbul Marmaray'da da 24 Mayıs'ta yabancı uyruklu bir şahıs, kadınların fotoğrafını çekerken yakalanmıştı. Kadınların "Sil o fotoğrafı, terbiyesiz, sen ne zannediyorsun kendini” diyerek tepki gösterdiği yabancı uyruklu şahsın "Tamam sil o fotoğrafı" yanıtı dikkat çekmişti.

İSTİKLAL CADDESİ'NDE KADINLARI VİDEOAYA ALIRKEN GÖRÜNTÜLENDİ
Yine İstanbul İstiklal Caddesi’nde da bir başka yabancı uyruklu şahıs, kadınları videoya çekerken görüntülenmişti. Yoldan geçenlerin videosunu çekerken kendisinin izlendiğini fark eden erkek bir anda selfie moduna geçmişti.


loading...

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Cem
  4 hafta önce
  Gizlilik namına bir şey kalmamış adamı ifşa etmişsiniz. Nereden biliyorsunuz belki silah oyuncak? Bu haber sitesi çok ileri gitmeye başladı. Adama bizzat kendim ulaşıp avukatlık teklif edeceğim. Tazminatı hazırlayın. Bu arada bu haber sitesinin geleceğini pek parlak görmüyorum. İçeri girmen yakındır her kimsen
 • Selim SARP
  3 hafta önce
  Sn Avukat o kişi oyun hel helede çocuk parkında oynacak yaşı geçmiş gibi geldi bana. Bu bile kötü niyete işaret sayılır diye düşünüyorum. Sen onu değil alacağın tazminatı hayal ediyorsun diye düşünüyorum.
 • Yalaka Cem
  4 hafta önce
  Yazık kafana