CNN Türk canlı yayınında çarpıcı iddia: Erdoğan kabinede değişikliğe gidecek

AKP'ye yakınlığı ile bilinen CNN Türk ekranlarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en geç 2022 Ocak ayı sonuna kadar kabinede değişikliğe gideceği iddia edildi.

CNN Türk canlı yayınında çarpıcı iddia: Erdoğan kabinede değişikliğe gidecek
22 Aralık 2021 - 15:16


AKP'ye yakınlığı ile bilinen CNN Türk'te canlı yayına katılan ve sunucu Büşra Arslantaş'ın sorularını yanıtlayan ekonomist İslam Memiş, kabinede değişiklik olacağı iddiasında bulundu.

Memiş, "En geç ocak ayına kadar hem cumhurbaşkanımızın danışman kadrosunda hem siyasette bütün kabinede değişikliğe gideceğine kesin gözüyle bakıyorum" dedi.

Memiş, "Bugün bunu konuşmak herkesin cesareti değil. İslam Memiş üç haftadır sosyal medyada insanlarla mücadele etti. Türk lirasını savundu. İnsanları ferahlatmak için göbeğimiz çatladı" ifadesini kullandı.

Memiş, sözlerinin devamında da "Bunu diye diye bütün kariyerimizi ortaya koyduk. Ama cumhurbaşkanının kadrosunda sessiz olanlar özellikle kabinede sessiz olanlara karşı sesimizin çıkma günüdür. Üç haftadır milletin yanında olmayanlar, ekonominin yanında olmayanlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olmayanlar da bence kabinede yerinin olmadığını açık yüreklilikle söylemek istiyorum" diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum