Cinsel içerikli video çekmek isterken, silahla kendini vurdu

ABD'de cinsel içerikli sitelere para karşılığında video çeken bir modelin başına açtığı canlı yayında inanılmaz bir olay geldi. Lauren Hunter Daman isimli model, cinsel içerikli bir canlı yayın yaptığı sırada yanlışlıkla kendisini cinsel organından vurdu.

Cinsel içerikli video çekmek isterken, silahla kendini vurdu
25 Kasım 2021 - 14:10 - Güncelleme: 25 Kasım 2021 - 14:24

Amerika Birleşik Devletleri'nin Connecticut eyaletinin Thomaston kentindeki olay bir anda dünya gündemine oturdu. Cinsel içerikli bir platform için çeşitli içerikler hazırlayan 27 yaşındaki Lauren Hunter Daman isimli model, yatak odasında yaralı olarak bulundu. İddialara göre Daman, cinsel içerikli site için video hazırlıyordu ve silah bir anda ateş aldı.

KAMERA KAYITTAYDI
Haberler.com'da yer alan habere göre olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda kadını yatağında kanlar içerisinde gördü. Hemen tedaviye alınan kadının sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan sağlık görevlisi, "Yatağında silahla oynadığı sırada kendisini vajinasından vurmuş. Hastaneye kaldırıldı" ifadelerini kullandı. Daman'ın kendisini vajinasından vurduğu anlarda kameraların da kayıtta olduğu iddia edildi.

ARKADAŞLARI DOĞRULADI
Feci olayın ardından konuşan Lauren Hunter Daman isimli kadının arkadaşları da yaşananları doğruladı. Arkadaşları, genç kadının cinsel içerikli bir site için para karşılığında video ürettiğini belirtti. Kadının elindeki silahın da arkadaşlarından Jordan Allen'a ait olduğu ifade edildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum