CHP'li belediye başkanı makamında saldırıya uğradı, burnu kırıldı!

Balıkesir’in CHP’li Edremit İlçe Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, belediyedeki makamında saldırıya uğradı. Saldırıda burnu kırılan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

CHP'li belediye başkanı makamında saldırıya uğradı, burnu kırıldı!
07 Haziran 2022 - 17:37


Balıkesir'de CHP'nin yönetiminde bulunan Edremit ilçesinde sıcak bir gelişme yaşandı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, makam odasında saldırıya uğradı.

Saldırıda burnu kırılan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip ifade veren Selman Hasan Arslan’ın şikayeti üzerine Mecit T. gözaltına alındı.

Mecit T.’nin emniyet güçlerine verdiği ifadeye göre, zanlının belediyeye ait bir iş yerini kiraladığı, iş yerinin tadilatında söz konusu Edremit Belediyesi’nin araçlarını kullanmak istemesine izin verilmemesi nedeniyle olayı gerçekleştirdiği açıklandı.

Belediye Başkanı Arslan şöyle konuştu:
“Bu saldırı Hasan Arslan’ın şahsına değil, Edremit halkına makamda yapılmış bir saldırıdır. Burnuma bir kafa darbesi aldım, az da olsa kırık da var. Yarın bir operasyon da geçireceğim. Bu şahıs kiralık bir yeri birinden devralıyor. Orada düzenleme yapmak istemiş. Orada bizim araçları kullanmak istemiş, biz de bunu tespit eder etmez araçları geri çektik. Sonradan öğrendik ki herhangi bir ücret de yatırmamış. Araçları geri çektik, kaç sat çalıştılarsa bunları da şahsın adına tahakkuk edip hesabına geçirdik. Konu bundan ibaret.”

OLAY NASIL OLDU?
Öğle saatlerine doğru makamında vatandaşları kabul eden CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Mecit T.'nin isteklerini dinlemeye başladı. Kısa sürede konuşma tartışmaya dönüştü ve Mecit T. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'a kafa atarak saldırdı.
 
loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum