CHP'den Berat Albayrak'a: "Paris tatilinize kayınpederinizi de alın ve milletten uzak durun!"

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Fransa'nın başkenti Paris'te tatil yapan Berat Albayrak'a seslendi. Yalım "Paris tatilinize kayınpederinizi de alın ve mümkünse bu milletten olabildiğince uzak durun" dedi.

CHP'den Berat Albayrak'a: "Paris tatilinize kayınpederinizi de alın ve milletten uzak durun!"
20 Kasım 2021 - 15:01

Geçtiğimiz yıl Instagram'dan yaptığı paylaşımla istifa eden ve 1 sene boyunca kamuoyu karşısına çıkmayan eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Paris'te tatil yaptığı ortaya çıkmıştı.


"DAMAT BEY'DEN BİR RİCAMIZ OLACAK"
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Berat Albayrak’ın Paris’te görüntülerinin ortaya çıkmasına ilişkin konuşarak şu ifadeleri kullandı:

“Ekonominin batmasından sorumlu Bakan Damat Bey, keyif tatili yapmaya Paris’e gitmiş. Sağa sola sırıtarak ‘dolarla mı maaş alıyorsunuz’ diyen Damat Bakan, 12 TL’yi gören Euro’nun memleketi Fransa’da aile tatili yapıyor maşallah.

Damat Bey Fransa’da tatil yaparken, kayınpederi burada milletin canına okuyor. Aile şirketi gibi yönetilen Türkiye’de ise halk zamlarla, ekmek kuyruklarıyla, işsizlikle, asgari ücretle boğuşuyor. Bizim temennimiz ise bir an önce sandığın halkın önüne gelmesi ve erken seçim yapılması. Sonrasında ise Damat Bey’den bir ricamız olacak. Paris tatilinize kayınpederinizi de alın ve mümkünse bu milletten olabildiğince uzak durun.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum