Cemal Enginyurt: Erdoğan ülkeyi batırmaya kararlı

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ekonomideki durum hakkında konuştu. Enginyurt, "Büyük ekonomist Recep Tayyip Erdoğan ülkeyi batırmaya azmetmiş, kararlı görünüyor" dedi.

Cemal Enginyurt: Erdoğan ülkeyi batırmaya kararlı
24 Kasım 2021 - 11:14
Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Bu millet ilk seçimlerde sandıkta yumruğu sıkacak, sizi gönderecek. Yönetemiyorsunuz ülkeyi batırdınız dış güç diyorsunuz. Dış güçler kadar bu gidişle başınıza taş düşecek ama siz de yok olup gideceksiniz, olan millete olacak. Yazık ettiniz ülkeye” açıklaması yaptı.

"BÜYÜK EKONOMİST ÜLKEYİ BATIRMAYA KARARLI"
Sözcü TV’ye konuşan Enginyurt şunları söyledi:
“Büyük ekonomist Recep Tayyip Erdoğan sayesinde artık uçuyoruz. Hem de öyle böyle değil. En son 1 lirayı havaya attım, yere düştüğünde 90 kuruş olmuştu, şimdi 1 Lirayı havaya attım, geriye bir şey düşmedi. Çünkü pul olmuştu. Büyük ekonomist ülkeyi batırmaya azmetmiş, kararlı görünüyor.

"YOK OLUP GİDECEKSİNİZ"
Yanındaki de ‘Sabredin, dişinizi sıkın' diyor. Diş mi kaldı sıkacak? Tek şey kaldı sıkacak. Bu millet ilk seçimlerde sandıkta yumruğu sıkacak, sizi gönderecek. Yönetemiyorsunuz ülkeyi batırdınız, dış güç diyorsunuz. Dış güçler kadar bu gidişle başınıza taş düşecek ama siz yok olup gideceksiniz, olan millete olacak. Yazık ettiniz ülkeye.“

YORUMLAR

  • 0 Yorum