Çarpıcı iddia: Yeşil lakaplı Mahmut Yıldırım ölmedi, yaşıyor!

Susurluk itirafçısı olan eski polis Ayhan Çarkın, 'Yeşil' lakaplı Mahmut Yıldırım hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. Çarkın, Yıldırım'ın ölmediğini öne sürdü.

Çarpıcı iddia: Yeşil lakaplı Mahmut Yıldırım ölmedi, yaşıyor!
14 Mart 2022 - 10:26


Susurluk itirafçısı ve eski polis Ayhan Çarkın, 2018'de karıştığı bir olay nedeniyle İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı. Çarkın'ın cezaevine girmeden önce çarpıcı bir iddiada bulunduğu ortaya çıktı.

Haberler.com'un ArtıGerçek'ten aktardığına göre Çarkın, "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın ölmediğini iddia etti.


Mahmut Yıldırım'ın yanına geldiğini iddia eden Çarkın, "Mahmut Yıldırım'la ilgili tek bir şey söyleyeceğim. Bana da geldi buraya. Dedi 'Benim ekibe gelir misin?'. Dedim 'İki tane silahım var Yeşil'. Şu kulenin dibinde oturduk. Akşam saat 11 gibi, yıl 2002 olması lazım. Ben de 'İki tane silah, biri senin, biri benim. Sen veya ben ateş etmeyeceğim. Hemen kalk buradan git' dedim" ifadelerini kullandı.

Mahmut Yıldırım'ın yaşadığını söyleyen Çarkın, "Yeşil inşallah bu dünyada yaşıyorsa ki yaşıyor. Hasta filan diyorlar. İnşallah gelir. Ona kurtulma şansı, benim öbür taraf işim. Ne var, ne yok anlatır. Yeşil çünkü kötü bir insan. Kötü."diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum