Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu!

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın isteği doğrultusunda kadro dışı bırakılan Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu. Erkin, eski takım arkadaşıyla tekrar buluşacak.

Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu!
10 Ağustos 2021 - 09:23

Fenerbahçe'de yeni sezonun başlamasına günler kala Vitor Pereira'nın raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılan Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu.

Geçtiğimiz sezonu 10 asistlik bir katkıyla kapatan Erkin'in yeni takımı Çaykur Rizespor oldu.

Yine Fenerbahçe'den ayrılan Gökhan Gönül ile Rizespor'da buluşan Erkin, Karadeniz ekibiyle 2 yıllık sözleşme imzalayacak.

Futbola Manisaspor altyapısında başlayan ve 2004 yılında A Takım’a yükselen Caner Erkin, sırasıyla CSKA Moskova, Galatasaray, Fenerbahçe, Inter ve Beşiktaş formalarını giymişti. Beşiktaş’ta 3 yıl oynadıktan sonra 2020 yılında Fenerbahçe’ye geri dönen Caner Erkin’in bileti, takımın başına Vitor Pereira’nın getirilmesinin ardından kesilmişti.

VİTOR PEREİRA TAKIMDA İSTEMEDİ
Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin’in Menajeri Batur Altıparmak yazılı bir açıklama yapmıştı. Batur Altıparmak, açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Fenerbahçe SK teknik direktörü Vitor Pereira'nın isteği üzerine oyuncumuz Caner Erkin ile gerçekleştirilen toplantıda, “Seni oynatmayı düşünmüyorum. Senin bölgene transfer yapacağız” söylemlerine karşılık olarak oyuncumuz Caner Erkin, her zaman mücadeleye hazır olduğunu ve bölgesine transfer yapılması durumunda da formayı savaşarak alacağını ve kendine güvendiğini iletmiştir.

Ancak Vitor Pereira ve Fenerbahçe yönetim kurulu tarafından sezonun başlamasına 10 gün kala oyuncumuzun kendisine takım bulması iletilmiştir.

Bu zaman zarfında Caner Erkin antrenmanlarını takımdan ayrı olarak sürdürecektir. Kamuoyunun bilgisine.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum