Camdaki Kız Nalan'ın annesini canlandıran Nur Sürer'in gençlik fotoğrafları

Camdaki Kız dizisinde Feride rolüyle Nalan'ın annesini canlandıran Nur Sürer'in gençlik hali gündem oldu. İşte Nur Sürer'in gençlik fotoğrafları...

Camdaki Kız Nalan'ın annesini canlandıran Nur Sürer'in gençlik fotoğrafları
23 Kasım 2021 - 09:00 - Güncelleme: 23 Kasım 2021 - 13:00

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde takıntılı ve gaddar anne rolüne hayat veren Nur Sürer'in gençliğini görenler hayran kalıyor. 

Kariyeri boyunca birçok dizi ve sinema filminde rol alsa da Türkiye onu Camdaki Kız'da Nalan'ın takıntılı ve gaddar annesi olarak tanıdı. Dizide geçmişte yaşadığı büyük travmasından dolayı kızı Nalan adeta kafese koyup korumak isteyen Feride rolünün hakkını veren başarılı oyuncu Nur Sürer son dönemlerin dikkat çeken isimlerinden.

Sektörde 42. yılını geride bırakan usta oyuncu Nur Sürer'in gençlik fotoğrafı ise görenleri şaşırttı. İşte her insan gibi yıllara yenik düşen 67 yaşındaki oyuncunun gençlik fotoğrafları:NUR SÜRER KİMDİR?
Sürer 21 Haziran 1954 tarihinde Ahmet ve Rabia Sürer'in kızı olarak Bursa'da dünyaya geldi. Eğitimini Bursa Anadolu Kız Lisesi'nde tamamladı. Erden Kıral'ın Bereketli Topraklar Üzerinde filmi ile sinemaya adım attı, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde iki kez "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü kazandı.

İlk evliliğini 1981 yılında Bülent Kayabaş ile yaptı. Ardından Sarp Kuray ile evlendi. Sürer, 2007 yılında Kanal D'de yayınlanan Asi adlı dizide "Neriman Kozcuoğlu" karakterini canlandırmıştır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum