Camdaki Kız dizisinde "Hayri" karakterini oynayacak isim belli oldu!

Son dönemin en sevilen dizileri arasında yer alan ve yeni sezonu 9 Eylül'de başlayacak olan Camdaki Kız dizisinde "Hayri" karakterini canlandıracak isim belli oldu.

Camdaki Kız dizisinde "Hayri" karakterini oynayacak isim belli oldu!
03 Eylül 2021 - 12:12

Son dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Selma Ergeç'in paylaştığı Camdaki Kız'ın yeni sezonu için geri sayım başladı.

9 Eylül'de yayınlanacak olan yeni bölüm öncesinde ilk sezonun final bölümünde ortaya çıkan Hayri karakterini kimin canlandıracağı sonunda belli oldu.

Dizideki Hayri karakteri için İbrahim Çelikkol, Celil Nalçakan ve Erkan Kolçak Köstendil ile görüşüldüğü haberleri çıkmıştı. Daha sonra Hayri rolü için Sıfır Bir Adana, Çukur ve Alev Alev dizilerinde rol alan Cihangir Ceyhan'a teklif götürüldüğü ileri sürülmüştü.

Hayri’yi, uzun süredir görüşme halinde olunan Cihangir Ceyhan’ın canlandırması konusunda anlaşma sağlandığı iddia edildi. En son Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde izlediğimiz Ceyhan, yeni sezonda karşımıza Camdaki Kız’ın Hayri’si olarak çıkacak. Yapım tarafından resmi açıklama henüz yapılmamış olsa da Cihangir Ceyhan'la anlaşma sağlandığı belirtildi.

CAMDAKİ KIZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin 2. sezonu 9 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?
Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ'lıdır. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)
2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)
2015 – Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)


YORUMLAR

  • 0 Yorum