Camdaki Kız'a damga vuran sahne! Sedat ve Nalan'ı dürbünle izledi

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ve 11. bölümüyle ekranlara gelen Camdaki Kız dizisine dürbün sahnesi damga vurdu. Nalan'ın Sedat'la ilişkiye girmesini isteyen Feride'nin, konağın karşısında bir ev tutarak çifti dürbünle gözetlediği sahne gündem oldu.

Camdaki Kız'a damga vuran sahne! Sedat ve Nalan'ı dürbünle izledi
17 Eylül 2021 - 16:01

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi, dün akşam yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandırdığı Camdaki Kız’a dürbün sahnesi damga vurdu.

FERİDE, DÜRBÜNLE NALAN VE SEDAT’I İZLEDİ
Camdaki Kız’da Nalan’ı Sedat’la evlendiren Feride, bu sefer de çiftin ilişkiye girmesi için kızına baskı yapmaya başladı.

Annesinin baskısı üzerine harekete geçen Nalan ise odanın perdesini açık bırakarak karşı binada kendilerini gözetleyen Feride’ye kendisini ispat etmeye çalıştı. Feride ise çiftin yakınlaşmasını dürbünle izledi. Ancak bu anlara Muzo da şahit oldu.

MUZO, FERİDE’Yİ YAKALIYOR
Dizinin 12. bölüm fragmanı da yayınlandı. Nalan’ı dürbünle izleyen Feride’yi fark eden Muzo, Feride’nin kapısına dayanarak “Annelik sadece doğurmak sonra koruyup kollamak değil. Siz çocuğu için yaşadığını zanneden ama onu yavaş yavaş yok eden annelerdensiniz” diyor. Öte yandan Nalan’la telefonda konuşan Feride “Ben senin annen değilim” itirafında bulunuyor.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum