Çağla Şıkel'den 'Kerem Tunçeri'den hamile kaldı' iddiasına yanıt

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, "Ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri'den hamile kaldı" iddiasına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Çağla Şıkel'den 'Kerem Tunçeri'den hamile kaldı' iddiasına yanıt
15 Eylül 2021 - 11:46 - Güncelleme: 15 Eylül 2021 - 12:07

"Manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı" haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çok merak edilen bu iki ünlü ismin Çağla Şıkel ve basketbolcu Kerem Tunçeri olduğunu öne sürülmüştü. Hakkındaki ünlü basketbolcudan hamile kaldı iddialarına Çağla Şıkel'den yanıt geldi.

ÇAĞLA ŞIKEL'DEN CEVAP
Şoke eden iddiaların ardından Çağla Şıkel sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Şıkel şu ifadelere yer verdi:

"Zihnini eğitmemiş herkes rastgele düşünme, senaryo uydurma hayal üretme (ve en kötüsü buna inanma ) kurbanıdır. Eğer düşüncelerinizde en sık odaklandığınız şey endişe, kaygı, öfke ve yalan temelliyse başınıza uzun vadeli iş acıyorsunuz demektir. Size huzur veren düşünceleri bir bekçinin hazineyi koruduğu gibi koruyun"

NE OLMUŞTU?
"Manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı" başlığı ile çıkan haberlerde yazılan şu paragraf herkesi merak ettirdi: “Manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka isimle hastaneye gidip çocuğu aldırdı. Bu ikilinin adı 2 yıl önce aşk dedikodularına karıştı... İkili aşklarını gizli saklı yaşadı. Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı.”

İsim verilmeden yayınlanan bu haberin kahramanları ise daha sonra ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz sunucuları bu ünlü çiftin Çağla Şıkel ve Kerem Tunçeri olduğunu öne sürdü.

Seren Serengil, 'Bu hikâye Çağla Şıkel ve Kerem Tunçeri'yi anlatıyor. Biliyorsunuz seneler önce Emre ile ayrılmadan önce Kerem’le aşk yaşadığı haberleri çıkmıştı Çağla'nın… İki tarafta bunu yalanlamıştı. Sonra bu iki ismi başka kimseyle görmedik. İsimleri birileriyle anıldı ama el ele görüntülenmediler. Neden hep aynı kişilerin üzerinde çıkıyor bu iddialar' dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum