Çağatay Ulusoy'un son hali İbrahim Büyükak'a benzetildi! İbrahim Büyükak'tan açıklama geldi

Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Çağatay Ulusoy, yakın arkadaşları Çağan Atakan Arslan ve Mustafa Mert Koç ile buluştu. Ünlü oyuncunun değişimi sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ulusoy, son haliyle İbrahim Büyükak'a benzetildi. Büyükak'tan bu benzetmeyle ilgili yanıt gecikmedi...

Çağatay Ulusoy'un son hali İbrahim Büyükak'a benzetildi! İbrahim Büyükak'tan açıklama geldi
15 Aralık 2021 - 14:53


Oyuncu Çağatay Ulusoy, aldığı kilolarla adından söz ettirdi. Ulusoy'un son halini ise Survivor All Star kadrosunda yer alan Çağan Atakan Arslan paylaştı.

İBRAHİM BÜYÜKAK'A BENZETİLDİ
Geçtiğimiz yıl 'Barbaros' dizisinde canlandıracağı 'Oruç Reis' karakteri için kilo alan ancak ani bir şekilde projeden ayrıldığını duyuran Çağatay Ulusoy, değişimiyle adından söz ettirdi. Kilo alan Çağatay Ulusoy'un son halini görenler ise meslektaşı İbrahim Büyükak'a benzetti.

Büyükak, Ulusoy'un son halinin kendisine benzetilmesinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu, "Arkadaşlar sabahtan beri bana bunu yolluyorsunuz ama bence gayet güzel olmuş, hiçbir sorun yok. Ayrıca o fotoğraf benim üç yıl önceki halim. Şu an çok daha zayıfım ama tipte gözle görülür bir değişiklik yok" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum