Büyükşen'leri yanlışlıkla öldüren kiralık katil Afgan çoban çıktı!

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında gündeme gelen Necla-Metin Büyükşen çiftinin, kiralık katil tarafından yanlışlıkla öldürüldüğü öğrenilmişti. Büyükşen çiftini öldüren kiralık katilin Afganistan uyruklu bir çoban olduğu ortaya çıktı.

Büyükşen'leri yanlışlıkla öldüren kiralık katil Afgan çoban çıktı!
19 Temmuz 2021 - 18:00
Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen çifti 3 Eylül 2018 tarihinde evlerinde bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle vurulup öldürülmüşlerdi. Olay Müge Anlı’nın programına taşınmasından sonra gündeme oturmuştu.

Soruşturma kapsamında Büşra Büyükşen, Uğur Büyükerşen ve eşi Betül Büyükşen ile Büyükşen çiftinin komşularıyla husumetli olduğu üzerinde durulan Abdullah Başdemir, sevgilisi Esra Taş ve bu çiftin aynı mahallede temasa geçtiği Zekeriya Okşen ve kuzeni Mustafa Okşen'in de aralarında bulunduğu 25 kişi gözaltına alınmıştı.

KİRALIK KATİLLER ADRESİ KARIŞTIRMIŞTI
Yapılan sorgulamada Esra Taş'ın, öldürülen Büyükşen çiftinin evlerine 500 metre mesafede bulunan komşularının oğlu Hüseyin K.'nin eski sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. Taş'ın, Hüseyin K.'nin, ailesi nedeniyle kendisinden ayrıldığını ve bu nedenle o aileye zarar vermek istediğini, bu durumu sevgilisi Abdullah Başdemir'e anlattığı, Başdemir'in de para karşılığı 2 kişi kiralayıp, Hüseyin K.'nin evine gönderdiği iddia edilmişti. Başdemir'in tuttuğu kiralık katillerin ise kendilerine verilen adresi karıştırıp Hüseyin K.'nin ailesi yerine komşuları Büyükşen çiftini öldürdükleri ortaya çıkmıştı.

KATİLİN BİRİSİ AFGAN ÇOBAN ÇIKTI!
Yaşanan gelişmelerin ardından Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftini öldüren katillerden birisi Afganistan uyruklu çoban çıktı. Hamidullah A. isimli Afgan şahıs, dün gece Ankara'da yakalandı.

Afgan şahsın, Konya'nın Çumra ilçesinde çiftçilik yapan Abdullah Başdemir'in çiftliğinde çoban olarak çalıştığı ve cinayetten birkaç gün sonra kentten ayrıldığı öğrenildi. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum