Buse Varol'a okul önünde veliden tepki: "Ağza alınmayacak hakaretler etti, dava açacağım"

Şarkıcı Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, oğlu Burak'ı okula bıraktığı sırada park yüzünden bir veli ile tartıştı. Yaşadıklarını çektiği bir video ile anlatan Varol, dava açacağını söyledi

Buse Varol'a okul önünde veliden tepki: "Ağza alınmayacak hakaretler etti, dava açacağım"
14 Ocak 2022 - 16:16

Son günlerde Alişan'ın "Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim." açıklamasıyla çok konuşulan Buse Varol, oğlu Burak'ı okula bırakırken yaşadığı olayı çektiği video ile anlattı.

"Bu kadının kadına şiddetidir" diyen Buse Varol, kadın veliye dava açacağını söyledi. Buse Varol şunları söyledi:

"Arkadaşlar sizlere kadının kadına şiddeti nasıl olur, onu anlatacağım. Sinirlerim inanılmaz bozuk. Ben her sabah Burak'ı okula bırakıyorum. Arabayı kapının önüne bırakıp, dörtlüleri yakıp kapıdan çocukları teslim ediyoruz. Okulun içine bile girmiyoruz çünkü arabalarımız çalışır halde oluyor... Bu işlem toplamda 1 dakika bile sürmüyor.

"AĞZA ALINMAYACAK HAKARETLER"
Bu sabah yine Burak'ı okula bıraktım. Burak'ı indirirken yan tarafa park etmiş bir araba vardı, içinde de bir kadın. Çıldırmış gibi bağırmaya başladı. 'Arabanı çekeceksin', 'Arabanı buraya park etmeyeceksin' diye. Aslında arabam park halinde değildi, çalışır vaziyetteydi. Kadın bir anda hakaret etmeye başladı ve gerçekten ağıza alınmayacak kelimeler, inanılmaz derecede yükseldi. Çıldırmış gibi, gözü dönmüş gibi arabanın camını açıp bana bağırdı."

"Bir insana nasıl hakaret edebilirsin?" diyerek neye uğradığını şaşıran Buse Varol oğlunun da çok korktuğunu söyledi. Varol "Cipe binip, insanlara bağırarak insanlık olmuyor! Şiddetle kınıyorum. Okuldan bana hakaret ettiğine dair görüntüleri aldıktan sonra kendisine hakaret davası açacağım" dedi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum