Burak Yılmaz'ın yeni takımı belli oluyor: Astronomik teklif!

Sezon sonu Fransa'dan ayrılacak olan Burak Yılmaz'ın hangi takıma gideceği merak konusu oldu. Milli Takım'ı bırakan Yılmaz'a ABD'den astronomik teklifler geldiği belirtildi.

Burak Yılmaz'ın yeni takımı belli oluyor: Astronomik teklif!
01 Nisan 2022 - 15:57


Fransa ekibi Lille ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Burak Yılmaz'ın adı sık sık Beşiktaş ve Adana Demirspor ile anılıyordu. Ancak Yılmaz'ın Türkiye'ye dönmeyi düşünmediği belirtildi.

Yılmaz'ın  ABD'den astronomik teklifler aldığı ve son transferini bir MLS ekibine yaparak kariyerine burada nokta koyacağı ifade edildi.

Spor canlı yayında konuya ilişkin bilgi veren muhabir Sercan Dikme, şu ifadeleri kullandı:

"Beşiktaş kulübü ile Burak Yılmaz arasında herhangi bir görüşme olmadı. Beşiktaş'ta yeni dönemde verilecek yıllık ücretler aşağı yukarı belli. Burak Yılmaz'a ABD'den MLS liginden teklifler var. Ciddi anlamda meblağ olarak bol sıfırlı teklifler var. Kariyer planlaması artık biraz oraya doğru çevrilecek gibi duruyor."

 


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Fatih
  1 ay önce
  Beşiktaş'a uzak olsun nere istiyorsa gitsin aman bizden uzak olsun isterse qy a gitsin .. menajeri güzel reklam yapmış pazarlıyor hası gitsin kim isteyecek bu sahtekarın milli takimidq batirdi
 • Fatih sirmen
  1 ay önce
  Adamsın yolun açık olsun seviliyorsun
 • Sıradan biri
  1 ay önce
  Yakışır krala