Burak Elmas, Galatasaray başkanlığına aday mı? Resmi açıklama geldi

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas'ın Haziran ayındaki seçimlerde yeniden aday olup olmayacağı merak konusuydu. Elmas'tan adaylık konusunda açıklama geldi.

Burak Elmas, Galatasaray başkanlığına aday mı? Resmi açıklama geldi
16 Mayıs 2022 - 14:26


Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Nef Stadyumu’nda yaptığı basın toplantısında kritik açıklamalar yaptı. Elmas, başkan adaylığına aday olup olmayacağı konusundaki tartışmalara son noktayı koydu.

Elmas, 11 Haziran'daki seçim için başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Elmas, “Bugün ümit ediyorum Galatasaray Spor kulübü başkanı olarak bu dönem karşınıza son çıkışım. 30 Nisan'da yapılacak seçimde aday değildim. 11 Haziran'da yapılacak seçimde de aday değilim” ifadelerini kullandı.

Burak Elmas şöyle konuştu:
“Galatasaray değerlerine maalesef hiç yakışmayan, organize şekilde yapılan Olağanüstü Divan Kurulu’ndaki söylemlerle ilgili cevap vermek; aslında arkada ne kadar çirkin, kişilerin kendi egolarının, iktidar mücadelelerinin olduğu konusunda bilgilendirmek istedim.

Kısa görev süremizde Galatasaray’ın geleceğini etkileyecek hamleler yaptık. Önce size defalarca anlattığımız duyulmasını istediğimiz ya da istemediğimiz olaylardan bahsetmek istiyorum. Geldiğimizde 50 milyon Euro olan takım maliyetini 27 milyon Euro’ya indirdik.”

 
loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum