Buğra Kavuncu'ya saldırı olayında yeni gelişme: Saldırgan yakalandı!

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, dün Bakırköy'de bir kişinin yumruklu saldırısına uğramıştı. Kavuncu'ya saldırı olayında yeni bir gelişme yaşandı.

Buğra Kavuncu'ya saldırı olayında yeni gelişme: Saldırgan yakalandı!
21 Ağustos 2021 - 10:23 - Güncelleme: 21 Ağustos 2021 - 10:39

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, dün Halk TV'deki programın ardından Bakırköy'de yumruklu saldırıya uğramıştı. İstanbul Valiliği, Kavuncu'ya yönelik saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin Silivri'de yakalanarak gözaltına alındığını duyurdu.


İstanbul Valiliği’nden yapılan konuyla ilgili açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Bakırköy İlçemizde 20.08.2021 Cuma günü (dün) saat 14.00 sıralarında İyi Parti İstanbul İl Başkanı İsmail Buğra Kavuncu’ya yönelik saldırı ve darp olayı meydana gelmişti.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce başlatılan olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda; bir televizyon programına katılan Sayın Kavuncu’nun binadan caddeye çıktığı sırada faili meçhul bir şahsın yumruklu saldırısına uğradığı ve failin olay yerinden yaya olarak firar ettiği anlaşılmıştır.

Yapılan çalışmalar neticesinde saldırganın 1990 doğumlu (S.O.) adlı şüpheli şahıs olduğu tespit edilmiş ve bugün saat: 05.30’da Silivri ilçemizdeki adresinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.  Konuyla ilgili başlatılan tahkikat devam etmektedir.

Bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor ve Sayın İsmail Buğra Kavuncu’ya geçmiş olsun diyoruz.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum