BluTv Ücretsiz Nasıl İzlenir?

BluTV ücretsiz nasıl izlenir sorusu son zamanların en çok aratılanları arasında. Nedeni ise BluTV'nin 16, 17 ve 18 Nisan tarihleri boyunca ücretsiz hizmet vereceğini açıklamış olması. Peki BluTV ücretsiz nasıl izlenir. Detaylar haberimizde...

BluTv Ücretsiz Nasıl İzlenir?
17 Nisan 2021 - 10:37 - Güncelleme: 17 Nisan 2021 - 12:19
Birçok yerli ve yabancı yapımı bünyesinde bulunduran BluTv, koronavirüs önlemleri için getirilen yeni kısıtlamalardan sonra, 16-17 ve 18 Nisan tarihleri boyunca ücretsiz bir şeklide hizmet vereceğini açıkladı. 

BluTv 16 Nisan 2021 Cuma günü saat 09.00 ile 18 Nisan 2021 Pazar günü saat 23.59 saatleri arasında içeriklerinin tümünü herkese açacak. 

Peki BluTv ücretsiz nasıl izlenir?
BluTv web sitesine giderek, “ücretsiz izle” kısmından bilgilerinizi girip kayıt olabilir, “blutvizliyorum” kodu ile içeriklere ulaşabilirsiniz.

BluTv’de hangi içerikler var?
BluTv’de pek çok yerli ve yabancı içerik bulunuyor. Son zamanlarda öne çıkan yapımlar ise;
Behzat Ç, Saygı, Sıfır Bir Adana, 140Journos Özel Bölümler, Yarım Kalan Aşklar

Daha Önce Sistem Çökmüştü
Geçtiğimiz aylarda yine aynı kampanyayı yapan BluTv bir altyapı sorunuyla karşılaşmıştı. Yoğunluk sebebi ile birçok kullanıcı siteye erişememişti. 
BluTv, yine aynı sorunları yaşamamak için altyapılarını güçlendirdiklerini ve içerikleri kesintisiz bir şekilde herkese sunabileceklerini açıkladı. 

BluTv Normalde Ne Kadar? 
BluTv üyeliği satın almak istediğinizde, aylık tüm vergiler dahil 19.90 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık üyelik ise 118.80 TL.

S Sport Kanalları Kampanyaya Dahil
Yerli ve yabancı içeriklerini yanında, BluTv’nin spor kanalları ve çocuk içerikleri de bu kampanyaya dahil. 
Premier Lig, NBA ve Portekiz Ligi gibi birçok spor içeriği BluTv’de bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum