Bircan Bali'den Hadise'ye çarpıcı Reza Zarrab göndermesi! Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler cevap verdi

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler'i hedef aldı. Bali ayrıca üstü kapalı bir şekilde Reza Zarrab göndermesinde bulundu. Bali'ye Dinçerler cevap verdi.

Bircan Bali'den Hadise'ye çarpıcı Reza Zarrab göndermesi! Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler cevap verdi
15 Aralık 2021 - 12:04

Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali, şarkıcı Hadise’nin sevgilisi Mehmet Dinçerler ile ilgili söylediği sözlerle gündeme geldi. Bali, Altın Kelebek ödüllerinde Hadise’nin sevgilisi Mehmet Dinçlerler’e teşekkür ettiği anlardaki görüntüleri için ilginç bir yorumda bulundu.

BALİ'DEN DİÇERLER'E: MİDEM KALKTI!
Bali ‘’Öncelikle Hadise’nin sevgilisi Mehmet Dinçlerler’i konuşmak istiyorum burnumuza soktular biraz cildini temizle bak madem bu konuşmayı hazırladın onu çekeceğini biliyorsun o ne siyah nokta zehirlenmesi ay bir tane maske önereceğim onu yapın sevgilinle çıkmadan önce gerçekten siyah noktanızdan midem kalktı’’ dedi.

"ASLA BİR APTALLA TARTIŞMAYIN"
Mehmet Dinçerler, Bircan Bali'ye cevap verdi. Mark Twain'in sözünü paylaşan Dinçerler, "Asla bir aptalla tartışmayın. Sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener" dedi.

Bircan Bali, Mehmet Dinçerler'in kendisini hedef alması sonrası yeni bir paylaşım yaptı.

GÖNDERMESİ OLAY OLDU
Bali, "Asla bir aptalla tartışmayın ama arkadaşının kocasıyla olanla sevgili olun! Bi git!" diyerek şok etti. Bircan Bali, Hadise ile Ebru Gündeş'in arasının Reza Zarrab yüzünden bozulduğunu iddia ederek üstü kapalı bir şekilde gönderme yaptı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Bircan Bali'ye ne cevap vereceği merak konusu oldu.

[ilgili-haber=17092


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Bsjaajfswokm
  1 ay önce
  Bircan bale kim Allah aşkına ne okumuş bu kadın habercimi asıl mesleği ne çok merak ediyorum ve kendini ne sanıyor ya
 • Nihan Özgür
  1 ay önce
  Bircan Hadiseyi kıskanmış eee kıskanılmacak kız değil hadise