Best Model finalisti Oğuzhan Dalsız iddialara destek verdi: Korkumdan su bile içmiyordum

Best Model finalistlerinden Oğuzhan Dalsız, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen "Erkan Özerman'a masaj yapmayı kabul etmeyenleri elediler" iddiasına doğruladı. Dalsız, Özerman'ın olduğu yerlerde içine ilaç atılabilir korkusuyla su bile içemediğini söyledi.

Best Model finalisti Oğuzhan Dalsız iddialara destek verdi: Korkumdan su bile içmiyordum
20 Ekim 2021 - 10:25

TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yılmaz, Best Model birincisinin yarışmadan önce belli olduğunu söylemişti. Yılmaz, organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara ahlaksız tekliflerle geldiğini belirtmişti.

Elmas Yılmaz, erkek yarışmacılara "Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister, Erkan Bey ile otelde kalacaksın." şeklinde mesajlar atıldığını öne sürmüştü. Programa telefonla bağlanan Best Model yarışmacılarından Barış Arslan da Yılmaz'ın açıklamalarını doğrulamıştı.


YARIŞMACI OĞUZHAN DALSIZ İDDİALARI DOĞRULADI
Best Model'deki skandal iddialara bugün bir yenisi daha eklendi. 2. Sayfa programının bugünkü konuğu olan yarışmacı Oğuzhan Dalsız, yaşananları anlattı.

"KAZANMAK İSTİYORSAN CİNSİYETİN OLMAYACAK"
Oğuzhan Dalsız, Erkan Özerman ile yaşadığı bir diyaloğu anlatarak şunları söyledi.
"Erkan Bey yanıma geldi kolumdan tuttu, şöhret olmak istiyor musun Oğuzhan dedi. Tabii ki Erkan Bey, herkes gibi bu ortak bir hayalim dedim. 'O zaman cinsiyetin olmayacak, bekleme burada boşuna çünkü ilerleyemeyeceksin.

"BANA MASAJ YAP YAKIN OLALIM"
Ama bana bir masaj yap, yakın olalım' dedi.

"KORKUDAN SU BİLE İÇEMİYORDUM"
Erkan Özerman'ın ofisinde olduğumda korkudan aileme konum atıyordum. Su bile içemiyordum, korkuyordum içine bir şey atarlar diye."

ÖZERMAN'DAN İDDİALARA YANIT!
Öte yandan Erkan Özerman, iddialara ilişkin ilk kez açıklama yaptı.

Habertürk'e a konuşan Özerman, "Dereceye giremeyenler kinlerini kusup reklamlarını yapıyor, kim benim odama yarışmacılardan birinin geldiğini görmüş? Kim yarışmacılardan masaj istediğime şahit olmuş? Olmayan konuşmaları olmuş gibi gösteriyorlar. Ben bu konuda ne yapabilirim. Sadece dava açabilirim. Öyle de yapacağım. Avukatımla konuştum. Dava açacağım." ifadelerini kullandı.

 


    YORUMLAR

    • 0 Yorum