Beşiktaş'ta vakalar patladı: 2 isim daha koronavirüse yakalandı

Süper Kupa Finali'nde Antalyaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta koronavirüs vakaları artmaya devam ediyor. bir futbolcu ve bir teknik ekip çalışanının daha testleri pozitif çıktı. Toplam vaka 7'ye yükseldi.

Beşiktaş'ta vakalar patladı: 2 isim daha koronavirüse yakalandı
04 Ocak 2022 - 12:56


Katar’ın başkenti Doha'da oynanacak Süper Kupa Finali öncesi Beşiktaş’ta koronavirüs vakaları artmaya devam ediyor.

İstanbul’da yapılan testlerde 5 futbolcuda şüpheye rastlanması sonrasında Katar’a eksik giden siyah-beyazlılar, yolculuk sonrası yapılan test sonrasında bir kötü haberle daha sarsıldı. Bir futbolcu ve teknik ekipten bir kişide pozitif sonuç çıktı.

Siyah-beyazlıların dün yaptığı açıklamada, Necip Uysal, Can Bozdoğan, Güven Yalçın, Salih Uçan ve Serdar Saatçı’nın Katar’a götürülmediğini duyurmuştu.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA
Siyah Beyazlılardan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, yarın (5 Ocak) Katar'ın Doha kentinde Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağımız Turkcell Süper Kupa finali öncesinde rutin Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.

Yapılan testler neticesinde bir futbolcumuz ile bir teknik ekip çalışanımızda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile teknik ekip çalışanımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.”


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum