Beşiktaş'ta 8 oyuncu yemekten zehirlendi!

Beşiktaş'ın Kadın Basketbol Şubesi'nde 8 oyuncu yemekten zehirlendi. Dün oynanan maç sonrası 5 sporcu hastaneye kaldırıldı, bugün de 3 sporcu tedaviye alındı.

Beşiktaş'ta 8 oyuncu yemekten zehirlendi!
29 Eylül 2021 - 14:07
Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı, Erciyes Cup'ta mücadele etmek için 2 gün önce Kayseri'ye geldi. Kayseri Basketbol ile dün karşılaşan Beşiktaş, mücadeleyi 73-69'luk skorla kazandı.

YEMEKTEN ZEHİRLENDİLER
Sporcular, maç sonrası yedikleri yemekten zehirlendi. 5'i hastaneye kaldırıldı, 3'ü ise bugün hastanede tedavi altına alındı. Tedavisi tamamlanan sporcular taburcu edildi.

BOTAŞ MAÇINA ÇIKAMIYORLAR
Beşiktaş, bugün saat 16.00'da oynanacak BOTAŞ maçına sağlık sorunları nedeniyle çıkmama kararı aldı.

Konuyla ilgili Erciyes Cup Organizasyon Komitesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı oyuncularının yaşadığı gıda zehirlenmesi sorunundan dolayı bugün saat 16.00'da oynanacak BOTAŞ Spor maçına çıkamayacaklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Kendilerine acil şifa diliyoruz.

Turnuvamız saat 18.15'de oynanacak Bellona Kayseri - ÇBK Yenişehir Bld. maçı ile devam edecektir. Yarının programı ile ilgili açıklama daha sonra yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum