Beşiktaş'a Bruno Pinheiro'dan kötü haber: İstanbul'a gelmiyorum!

Beşiktaş'ta teknik direktör konusunda şok bir gelişme yaşandı. Siyah beyazlı yönetimin anlaştıklarını açıkladığı Bruno Pinheiro, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'a Bruno Pinheiro'dan kötü haber: İstanbul'a gelmiyorum!
18 Aralık 2021 - 11:40


Beşiktaş'ın anlaştığı ve sözleşme için İstanbul’a davet ettiği Bruno Pinheiro, masadan çekildi. Portekizli hoca, takımı Estoril'in Familicao ile berabere kaldığı maçtan sonra Beşiktaş'a gideceği iddiasını yalanladı.

Portekiz Liginin 15’inci haftasında Famalicao ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulunan Pinheiro, bir basın mensubunun “Beşiktaş 2’nci başkanının yakın zamanda İstanbul’da olacağınız yönündeki açıklamalarını onaylıyor musunuz?” sorusunu “Hayır, onaylamıyorum” diye cevapladı.

Portekizli teknik adam geleceği ile ilgili gelen soruya ise “Beşiktaş'a transfer olmuyorum. Bu konu benim için kapandı, kulübüm yarın açıklama yapacaktır’ şeklinde cevap verdi.

Bilindiği gibi Beşiktaş 2’nci Başkanı Adnan Dalgakıran, dün yaptığı açıklamada Bruno Pinheiro’nun kısa zamanda İstanbul’a geleceğini ve sözleşme imzalayacağını ifade etmişti.

Siyah beyazlılar, Pinheiro’dan gelen bu haber sonrasında diğer teknik direktör adaylarıyla görüşme yapacak.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum