Bergüzar Korel'den çocuklarını izinsiz görüntüleyenlere tepki

Bergüzar Korel, çocuklarının izinsiz bir şekilde fotoğraflarını çekenlere tepki gösterdi. Korel, “Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını ve videosunu çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık” dedi. 

Bergüzar Korel'den çocuklarını izinsiz görüntüleyenlere tepki
27 Temmuz 2021 - 10:50
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, ailesi ile çıktığı tatilde çocuklarının fotoğrafını izinsiz bir şekilde çekenlere sitem etti. Korel, basının bile çocuklarının fotoğraflarını çekmemesine rağmen halktan insanların çekip bunları medyaya servis etmesine tepki gösterdi. 

Instagram hesabından konu ile ilgili bir paylaşım yapan Korel şu ifadeleri kullandı; 

“Günler önce ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan bir çok insanın Han ve Ali’nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize. Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem. Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğrafını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizim çocuklarımızın videoları çekilip yollanıyor bu sayfalarda inanın anlamıyorum.”

"BUNA HAKKINIZ OLMADIĞINI BİLİN"
“Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip uyarıda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu çok ciddi bir mesele. Hiç ir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını videosunu çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum