Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a çok sert cevap: "Beyinsiz" göndermesi

Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ile videosunu eleştiren şarkıcı Demet Akalın'a çok sert cevap verdi. Yenenler, "Sıfır komikler. Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ayyy" yazan Akalın'a "Beyinsiz" göndermesinde bulundu.

Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a çok sert cevap: "Beyinsiz" göndermesi
21 Mart 2022 - 10:40 - Güncelleme: 21 Mart 2022 - 10:55


Şarkıcı Demet Akalın, Berfu ve Eser Yenenler çiftinin bir videosunu paylaşan sosyal medya hesabında "Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ay" yorumunu yaptı.

BERFU YENENLER'DEN AĞIR CEVAP!
Akalın'ın bu mesajı Berfu Yenenler'i kızdırdı. Sosyal medya hesabından Demet Akalın'ın 'buharlı ütü' paylaşımını ti'ye alan Yenenler "Use it (Kullan)" yazan beyin şeklindeki lambadan 10 adet sipariş verip "Arkdslr yhaaa sikayet edicem once 127 liraydi sonra 254 lira oldu sonra 381 lira olduu sonra 508 lira olduuu bunukullanmayan insanlari nereye sikayet ediyorus" notuyla gönderme yaptı.

DEMET AKALIN'IN PAYLAŞIMI NASILDI?
Online alışveriş sitesinden ütü alan Demet Akalın, sosyal medya hesabından alışverişinin ekran görüntüsünü paylaşarak, "Almayın! 300 liralık el ütüsü önce 600 sonra 940 oldu. 1 saniye içinde! Yuh yani dolandırıyorsunuz milleti, şikayet edeceğim" notunu ekledi.

Ancak paylaşımda bahsi geçen el ütüsünün fiyatının 300 lira olduğu ve Akalın'ın sepetine 3 adet eklediği için fiyatın 940 liraya çıktığı anlaşılmıştı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum