Berfin Özbek'in babasından zehir zemberek açıklama: "Yüzüne tüküreceğim"

Hatay’da 21 yaşındaki Berfin Özek, 2 yıl önce sevgilisi Ozan Çeltik'in asitli saldırısı sonucu yüzünden yaralanmıştı. Berfin Özek, geçtiğimiz günlerde Ozan Çeltik ile evlenmişti. Sosyal medyada infial yaratan olayın ardından Berfin'in babası Yaşar Özek, çok sert bir açıklama yaptı.

Berfin Özbek'in babasından zehir zemberek açıklama: "Yüzüne tüküreceğim"
14 Aralık 2021 - 14:00


Berfin Özek'in 2 yıl önce kendisine asitle saldıran ve yüzünün büyük bir bölümünü kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik ile evlenmesi kamuoyunda infial yarattı.

Berfin'in babası Yaşar Özek ise nikâhı sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafla öğrendiğini belirterek zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Özek, ""Şimdiye kadar elimden geleni yaptım. Bize çok büyük yanlış yaptı, kendi ayağına sıktı. Bundan sonra kesinlikle yanında değilim. Onu gördüğüm gün yüzüne tüküreceğim" dedi.

"YÜZÜNE TÜKÜRECEĞİM"
Kanal D'de yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta?' programına katılan baba Yaşar Özek, şu ifadeleri kullandı:
"En son Berfin gideceğim diye tutturuyordu. Daha doğrusu benim haberim yoktu, annesiyle tartışıyorlarmış. En son ben duyduktan kendisiyle oturdum güzelce konuştum. Şu doğrudur, şu yanlıştır diye konuştum. İkna ettiğimi sandım ama maalesef... Bana 'Tamam baba, sen ne diyorsan o olacak' dedi ama yine de kendi bildiğini okudu.

Sadece bana değil bütün sevenlerine nankörlük yaptı. Benim yaşadığım duyguları hepsini annesi de yaşıyor. Sadece bana, annesine ve ailesine değil bütün sevenlerine ihanet etti. Bundan sonra yanında değilim, şimdiye kadar elimden geleni yaptım. Bize çok büyük yanlış yaptı, kendi ayağına sıktı. Bundan sonra kesinlikle yanında değilim.


"EVLENMEDEN ÖNCE 5-6 AY EVİNDE KALDI"
Baba Özek, Berfin'in evlenmeden önce 5-6 ay erkek arkadaşının evinde kaldığını sonra pişman olup özür dilediğini anlattı. Özek, "Bundan sonra sen ne dersen onu yapacağım' dedi. Kabul etti, gittiği gün kendisiyle konuştum. Gidersen sevenlerin de senden nefret edecek dedim. Bundan sonra kızım da demeyeceğim, onu gördüğüm gün yüzüne tüküreceğim. Benim bundan sonra Berfin diye bir kızım yok" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum