Berat Albayrak'ın korumalı, havuzlu lüks bir villaya taşındı iddiası

Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın Kısıklı'da genellikle AK Partili isimlerin oturduğu yüksek güvenlikli, havuzlu villalardan oluşan lüks bir siteye taşındığı ileri sürüldü.

Berat Albayrak'ın korumalı, havuzlu lüks bir villaya taşındı iddiası
10 Haziran 2021 - 08:57 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 09:08

Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, bugünkü köşe yazısında Berat Albayrak ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Sedat Peker'in videolarında "Albayrak, Murat Sancak'ın Beylikdüzü'ndeki evinde kalıyor" iddiasından sonra Can Ataklı yeni bir iddia ileriye sürdü.

Berat Albayrak'ın, Erdoğan'ın da evinin bulunduğu İstanbul Kısıklı'da lüks bir siteye taşındığını yazdı. Sitenin lüks ve yüksek güvenlikli olmasına dikkat çeken Ataklı yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Damat beyin Şile yolu üzerindeki evinden, Kısıklı’daki yine korumalı ve genellikle AKP’lilerin oturduğu bir lüks siteye taşındığını öğrendim.

Berat Albayrak’ın eski oturduğu sitedeki evi bir apartman dairesiydi. Yeni taşındığı sitedeki evi ise havuzlu bir villa...

Bu arada mahrem dedikodulara meraklı olanlar için de belirteyim, Berat Albayrak bakanlığı bırakıp kayıplara karıştığı günden beri eşi ve çocuklarıyla beraber. Şimdi taşındığı villaya da birlikte yerleştiler. Bu olaydan bir ayrılık çıkarmaya çalışanların da haberi olsun istedim.” 


YORUMLAR

  • 0 Yorum