Bekir Pakdemirli: "Türkiye'nin kaderini Millet İttifakı'na terk edemeyiz"

AKP Çorum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye’nin kaderini Millet İttifakı'na terk edemeyiz. Türkiye ile AK Parti’nin kaderi adeta bütünleşmiştir” dedi.

Bekir Pakdemirli: "Türkiye'nin kaderini Millet İttifakı'na terk edemeyiz"
23 Ekim 2021 - 09:44
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2023 Haziran'da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Pakdemirli, "Türkiye’nin kaderini Millet İttifakı'na terk edemeyiz. Bugün geldiğimiz noktada da 2023 gerçekten bana göre seçimlerin en önemlisi olmuştur. Türkiye ile AK Parti’nin kaderi adeta bütünleşmiştir" diye konuştu.

AKP Çorum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Pakdemirli, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün geldiğimiz noktada zor bir coğrafyadayız. Ateş altındayız. 21. yüzyılda ülkemizi çok şanslı görüyorum. Dünyanın zenginliğinden ve refahından daha çok pay alacağımızı görüyorum. Sadece biraz sıkı durmamız gerekiyor. AK Parti olarak sıkı durmamız lazım. Cumhur İttifakı olarak sıkı durmamız lazım. Türkiye'nin kaderini Millet İttifakı’na terk edemeyiz. Bugün geldiğimiz noktada da 2023 gerçekten bana göre seçimlerin en önemlisi olmuştur.

Türkiye ile AK Parti'nin kaderi adeta bütünleşmiştir. Sonrasında Türkiye'nin kaderini Suriye'den atılan bombalara, Afganistan gelen göç dalgalarına, PKK'nın terör ve uyuşturucu yapılanmalarına, Yunanistan'daki silahlanma anlaşmalarına, Akdeniz'de, Karadeniz'de hakkımızın yemeye çalışanlara, Osmanlı emanetindeki şehirlerdeki yağmacılığa, Kıbrıs'ta oynana oyunlarına, üst aklın merhametsiz oyuncularına, Sorosçu kafaların finansladığı kafalara terk edemeyiz.”
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Solmaztürk
    1 ay önce
    Vay vay vay. Konuşmuş. Aynaya bak bakalım ne göreceksin. Üreticinin ahı indirecek şahı.