Behzat Ç geri mi dönüyor? Erdal Beşikçioğlu'ndan canlı yayında açıklama!

Türk televizyonlarına damga vuran ve en beğenilen dizileri arasında yer alan 'Behzat Ç.' ile ilgili kritik bir açıklama geldi. Erdal Beşikçioğlu, "Behzat Ç.’yi tekrar seyredebilecek miyiz?" sorusuna canlı yayında yanıt verdi.

Behzat Ç geri mi dönüyor? Erdal Beşikçioğlu'ndan canlı yayında açıklama!
23 Mart 2022 - 10:18


Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Tv100'de yayınlanan  "Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Beşikçioğlu, Türk televizyonlarına damga vuran Behzat Ç. hakkında açıklama yaptı.

Erdal Beşikçioğlu, Candaş Tolga Işık'ın "Behzat Ç'yi tekrar seyredebilecek miyiz?" sorusuna "Her zaman olacak işler değil. Tekrar tekrar seyretmek yad etmek daha mı iyi acaba?" diye yanıt verdi.

Beşikçioğlu, soru üzerine şu ifadeleri kullandı:
"Doğaya karşı isyan etmek istemiyorum, Behzat Ç'yi çektiğimzide 35-40 yaşlarında cevval bir delikanlıydık şimdi, Şimdi 50'nin üstünde bir adam haline geldik. Yine cevvaliz de...Hani bira delikanlı tarafımız... Orası da tartışılmaz da. O bir ekip işiydi. O ekibin o anını yakalamak çok zordu. Dönem içinde çok uygun bir işti. Her zaman olacak işler değil. Tekrar tekrar seyretmek yad etmek daha mı iyi acaba? Bilemiyorum ben de ikilemler arasındayım. Çok sevdiğim bir karekter. Ercan ve Emrah'ın yazdığı kalemleri de çok beğeniyorum. Bilmiyorum yani; paralı bir kanalda oynaması bana biraz ters geliyor açıkçası Behzat Ç'nin."

"KISMET"
Bunun üzerine "Behçzat Ç.'yi tekrar görürüz gibi geliyor" diyen Işık'a Beşikçioğlu 'Kısmet" diyerek yanıt verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum