Bakanlığın teşekkürü sonrası İBB'den yanıt: "Bizim için zevktir"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, "Yapımı Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen, tasarım konseptiyle Türkiye ve dünyada bir ilk olacak Haydarpaşa Arkeopark projesini tanıttığı için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederiz" açıklaması yaptı.

Bakanlığın teşekkürü sonrası İBB'den yanıt: "Bizim için zevktir"
11 Nisan 2021 - 20:25
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın resmi sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür edilen bir paylaşım yapıldı.

Bakanlığın hesabından yapılan paylaşımda “Yapımı Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen, tasarım konseptiyle Türkiye ve dünyada bir ilk olacak Haydarpaşa Arkeopark projesini tanıttığı için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.
 
İBB’DEN BAKANLIĞA YANIT GELDİ

İBB’nin sosyal medya hesabında da bakanlığa yanıt verildi. Belediye tarafından yapılan paylaşımda “Haydarpaşa Garı ve çevresi İstanbul'un tarihi ve kültürel geçmişi açısından çok kıymetli bir alan. Bölgenin korunması ve geleceğe aktarılması bizim açımızdan çok önemli. Bakanlığa bu tür projelerin şeffaf şekilde tanıtılması adına iletişim desteği vermek bizim için zevktir” denildi.
   

YORUMLAR

  • 0 Yorum